REKLAMU VYRÁBÍ A DODÁVÁ:

\"DEKO


MÜSLI - TYČINKY / BIONUTA.cz

logo_bionutaMüsli je cereální směs obilných vloček, sušeného ovoce, oříšků a semínek. Zařadíme-li ji tedy na snídani, může být skvělým začátkem dne, protože nám dodá dostatek energie po celý den a zároveň tělu prospěje dávkou vitamínů, minerálů, stopových úprvků a vlákniny důležité pro činnost našich střev.

regál s müsliJiž mnoho bylo napsáno i inzerováno o tzv. müsli výrobcích vhodných ke snídani v úpravě s přidáním mléka apod. a snad už každý z nás si toto vyzkoušel. Zde platí pochopitelně hlavně to, jak silné návyky máme a co je zejména po ránu náš organizmus schopný vstřebat. V dnešní stresem nabité době není výjimkou člověk, jenž se zdrží snídaně a pouze za kávy a případné cigaretky opouští domov vlastně zcela oslaben. Přitom samosebou zle činí nejen sobě, ale svou následnou nervozitou i svému okolí nepřidá a přitom stačí tak málo. Vždyť snad v každém marketu, obchodě s potravinami mají v nabídce základní cereální tyčinky, které se skutečně hodí i člověku, který po ránu odvykl příjmu potravy! Začít hned, začít s málem a kvalitně, začít levně? Začněte s müsli tyčinkou. Velmi chutné úpravy takovýchto pochutin dodají tělu nejen základní energetickou složku, ale napomůžou trávení, tím do Vás i ta svačina či oběd daleko lépe zapadne a celý den bude hned o dost veselejší:-)!

Můžete si vybrat z různých druhů müsli /oříškové, čokoládové, ovocné, bezlepkové, v biokvalitě/ i z různých gramáží.

Müsli tyčinky jsou vhodnou alternativou zdravé svačinky, chutným a harmonickým zdrojem energie. Na výběr jsou v mnoha variantách / bez polevy, v čokoládové nebo jogurtové polevě.


ZGM5Nj