REKLAMU VYRÁBÍ A DODÁVÁ:

\"DEKO


MAKROBIOTICKÉ SPECIALITY / BIONUTA.cz

logo_bionutaNabízíme Vám i méně známé potraviny, zejména řasy, sojové omáčky, různé úpravy sojového síra TOFU, sojovou majonézu i tatarskou omáčku, tempeh, speciální houby, speciální octy, různé druhy sladů, rýže a svatojánský chléb / tzv. "CAROB".

Co je makrobiotika? – nauka o prodloužení života na základě principů staročínské tradice, dietní strava a léčba z ní vycházející. Slovo makrobiotika je odvozeno z řečtiny. "Makro" znamená "velký", "bio" je "život, vitalita, zdatnost" a biotika je nauka o projevech chování živých organismů.

jin-jangMakrobiotika má tedy člověka přivézt ke správné životosprávě a udržet ho co nejdéle tělesně a duševně mladého. Mnoho lidí se dnes zamýšlí nad smyslem života a nad stále vzrůstajícím tempem rozvoje v celé moderní civilizaci. Spousta z nich se snaží o návrat k přírodě a zapomenutým hodnotám, v makrobiotice navíc ještě ke stravě našich předků. Tato strava neobsahuje žádné chemikálie, základ tvoří celozrnné obiloviny, sezonní zelenina a ovoce, luštěniny, pak též velice málo tuky a maso. V makrobiotice je zdůrazňována nejen skladba jídla na talíři, ale i pravidelnost, klid na jídlo a žvýkání. Makrobiotika je ucelený životní styl, dá se říci, že i filozofie. Soustřeďuje se na vyrovnání energií jin a jang, které pak ovlivňují naši psychickou i fyzickou stránku.

V našem obchodě BIONUTA nabízíme makrobiotické potraviny jako jsou mořské řasy, přírodní sojové omáčky, octy, různé druhy sojových výrobků /sojové sýry, sojová masa, sojanézu, sojovou tatarku/, různé druhy obilných sladů, obilná mléka, svatojánský chléb /carob/, celozrné mouky i celá obilná zrna /jáhly, žito, oves, ječmen, pšenici, špaldu, pohanku, různé druhy rýže/ a to vše i v kvalitě Bio.


Y2FmMD